| mari9 a întrebat:

Cum a devenit Miley Cyrus Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De cand Miley a avut 12 ani a vrut sa joace in rolul Hannah Montana dintr-un film Disney. Nu a reusit atunci si a incercat 2 ani mai tarziu. In sfarsit a reusit si in noiembrie 2006 a aparut primul album "Hannah Montana". In acesta primele 8 cantece erau cantate ca si Hannah Montana si ultimele pe numele Miley...
Nu stiu daca ti-am raspuns. Vezi mai multe despre Miley la adresa
http://www.mileycyrus.com/official

217 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

miley cyrus a devenit hannah montana pentru ca ii placea sa cante foarte mult si i-a dat ideea tatalui ei si a fost de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa simplu :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, ei i-a placut sa cante si de aceea, i-a spus mamei sale "vreau sa fiu cantareata"si asa a devenit hannah montana, cautandu-si numele acesta iar cantecele ei provin de la o alta cantareata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tatal ei a fost cintaret. Dar eu nu sunt Hannah sunt Antonia pa mari9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu cum a devenit Miley Cyrus ( Destiny Hope Cyrus) Hannah Montana! Ea la inceput juca in filme de comedie se era vai samar de ea! Si fata a avut noroc! Cineva a intrebat-o daca ea stie sa cante! Si bine inteles ca a raspuns Da. A cantat si ala i-a spus ca :Hai sa-ti scoatem un album, iti punem peruca si de acum inainte te vei numi Hannah Montana. Si asa a aparut Hannah Montana. Oricum parerea mea e ca a castigat bani dupa prosti.Acuma vrea sa vina in Romania ca stie ca aici suntem noi Romanii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ea a vazut talentul tatalui sau si a dorit sa devina o cantareata faimoasa.cu drag jarca elena anca din GALATI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit hannah montana punindusi o peruca ca sa joce int-un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ziceti nici una adevarul eu cand eram devarsta 6 ani mi-am dorit sa nu mai existe hannah montana am vrut eu sa fiu hannah montana si atunci am fost hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca maili a devenit singura hannah montana iar atunci la varsta de 14 ani a devenit hana montana eui spun parerea meu

eu nu stiu cine are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa facut cantareata si sia pus numele de star pop hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin talentul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spun multi de aici este tampenie! Ea nu a devenit Hannah Montana din cauza ca si-a pus peruca, sau a vrut alte identiti sau mai stiu eu ce stupizenii scriu altii.Miley a avut auditii, a cantat, iar la 14 ani a fost Hannah Montana, si a reusit totul prin munca grea si pentru ca i-a placut si a pus un real efort! nu de dragul de a avea o peruca ridicola, pentru ca asa oricine poate sa isi puna o peruca si sa vrea sa fie ca si Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of doamne, sunteti pe dinafara complet! Miley a devenit Hannah cand tatal ei a descoperit ca are talent si a dus-o la preselectii si concerte, si a invatat-o tot ce stia el.Eu nu sunt o fana chiar asa de mare dar m-am interesat.Si...sunt si verisoara mai mica a lui miley.De ce credeti ca stiu atat de multe despre ea si totusi nu prea imi place? Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a vrut sa fie Hannah Montana. O iubesc pe Hannah Montana si pe Miley. Sunt fana nr 1 din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia a vrut sa fie o vedeta de la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce an s-a nascut hannah montana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand o proba pentru un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit Hannah Montana, pentru ca ea isi dore si a incercat din rasputeri sa ajunga Hannah Mntana.Si pentru ca isi dorea si vroia s-a antrenat din greu si asa a ajuns Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu Miley si-a dorit sa fie vedeta asa ca toata lumea a ajutat-o.Si cu ajutorul tuturor a devenit Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani Milei Cyrus a devenit HANNAH MONTANA. Ea isi punea o peruca si era HANNAH MONTANA cand si-o dadea jos era Milei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o persoana era hana montana pe vremea aia.miley a vrut sa fie ca ea fiindca avea voce, era frumoasa si desteapta.s-a nascut cu acest talent super.mai intai a inceput sa cante apoi au urmat progresele.si prin foarte mare munca ea a devenit hannah montana. sper ca team lamurit.asta e adevaratul motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aia cum i zicelaughing)thinking matusisa a facut`o Hannah Montana. punctlaughing)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am FOST SUNT SI VOI RAMANE ceea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cea cu unu mai mult de kty sp voi superextramegagiga fan MILEY CYRUS&HANNAH MONTANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit Hannah Montana deoarece a avut un talent deosebit si a dorit sa devina celebra. Apoi a aparut numele de scena Hannah Montana, si pentru a fi si mai interesant, a dorit sa apara sub o alta identitate, chiar daca nu dorea sa fie secreta, ci mai de graba unica si speciala, si sa isi creeze un stil propriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutata tatal sou...