| marina2998_3265 a întrebat:

Miley Cyrus renunta la Hannah Montana?

26 răspunsuri:
| Georgyana98 a răspuns:

Miley Cyrus se pregateste sa renunte la alter-ego-ul ei Disney, Hannah Montana, dupa urmatorul sezon al serialului, au confirmat oficialii postului TV si ai companiei de productie.
Cantareata/acrtita a jucat-o pe Miley Stewart, o eleva de liceu care are o viata dubla in rolul starului pop Montana, timp de trei sezoane, iar urmatorul-al patrulea-va fi ultimul. Vestea pune capat speculatiilor in legatura cu viitorul francizei, care a dat nastere si unui film de mare succes.
Adam Bonnett, vice-presedintele Disney Channel, spune: "Momentan ne pregatim sa punem capat dupa ce vom filma aceasta noua serie de episoade...Noile episoade vor continua sa ruleze cel putin pe parcursul acestui an". Productia noului sezon este programata sa inceapa pe data de 18 ianuarie si sa se incheie in aceasta vara, raporteaza "New York Post"... sper ca ti-am fost de ajutor,happy

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Da. Ea vrea ca sa fie mai matura.Nu cum a fost in Hannah Montana.Hannah Montana are 4 sezoane
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Da

| username_8290 a răspuns:

Da.
mai nou promoveaza o imagine de,, fata matura " happy

| Serena1993 a răspuns:

Da, renunta pentru ca vrea o pauza si vrea sa petreca mai mult timp cu Liam Hemsworth. asta stiu eu!

bye!

| Serena1993 a răspuns:

a da si uite asta era sa uit http://www.acasatv.ro/......worth.html sper ca te-am ajutat

| deniiiii234 a răspuns:

Da, renunta.

Miley cyrus a terminat cu hannah montana... ii placea sa faca serialul cu hannah montana cand era mica pentru ca pentru ea era distractiv insa acum vrea sa isi faca o imagine de "fata matura" incepand cu melodia "I can't be tamed".
vrea sa faca o pauza cu hannah ca sa se casatoreasca cu iubitul ei, Liam Hemsworth. Dar daca miley se va casatori si va renunta la hannah nu va renunta si la muzica lui miley cyrus, la fani si la faima

cred ca as merita o funditawhistling

| LiGhT015 a răspuns:

Am auzit ca da... face o pauza ca sa petreaca mai mult timp cu Liam

| Andrelutssa a răspuns:

Da
a renuntat nu ii mai place
ea acum nu mai vrea sa fie o adolescenta si o lady
a terminat cu ultimul episod din hannah montana

| pandaX3 a răspuns:

Da. De fapt, ea spune ca s-a saturat sa fie cunoscuta drept hannah, deci a renuntat la rol, implicandu`se in alte proiecte srioase cum ar fi muzica si fimele.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din pacate pentru liam dar cand o sa vada ca nu castiga atata bucurie de la fani cred ca se va intoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da renunta. Ea vrea sa nu mai fie drept cunoscuta Hannah Montana ci Miley Cyrus si vrea sa fie matura.winking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D e prea mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana vrea sa fie din nou Miley Cyurs

| vlad423 a răspuns:

Da! momentan pe disney channel se difuzeaza ultimul sezon (disney channel america big grin) dar vor fi destule filme laughing cu hannah!

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Da sad

Ultimul sezon (4) va fi difuzat pe disney channel pe data de 18. 09

| sonia_3318 a răspuns:

Doamne da sa renunte ca m-am saturat panan gat de ea si de serialul ei! x-(

| JustMee_5020 a răspuns:

Renunta, mi-a spus mie pe mess acum 5 luni, in februarie.(nu inecpeti sa comentati, am id-ul ei mi-a dat si web, deci shut up!)Pentru ca pe mess mi-a dat hi5 si cand am intrat sa vad cum e scria "I burn ...Hannah Montana" [nu mai stiu sigur ce sria dar traducerea era ca a ars peruca Hannah Montana]si cand am intrebare pe mess dc scrie asa mi-a spus ca a ars perucac Hannah Montana pentru.ca renunta la ea.Bine deh ramane in serial pana la finalul sezonului. Sper ca te-am lamurit si as vrea si fundita daca vrei sa-mi dai.big grinbig grin

| Andreiutza12 a răspuns:

Uite aici siteuri multe :

| 8paulica a răspuns:

Da, dar e mare pacat ca nu o s-o mai vedem in postura de scolarita!

| kíddσ_x a răspuns:

Da.
A filmat un ultim sezon Hannah Montana Forever
Dar renunta la Hannah Montana mai mult ca sigur.
Vrea sa fie mai matura, sa nu mai fie fata draguta din Hannah Montana, incepand cu albumul ei Can't be tamed(poti sa vezi diferenta de ritm, de versuri de pe melodiile din album)
Funda?