| AlanaGlowey a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va spun o intrebare cum a devenit miley cyrus hannah montana?

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

La 12 ani a dat auditie pentru rolul lui Lilly, insa nu au acceptat-o, fiind prea mica. apoi dupa multe insistente, a fost rechemata la auditie si a obtinut rolul din Hannah Montana:| iar apoi, l-au acceptat si pe taicasu' in serial.
Daca ma gandesc bine, ai putea sa citesti si tu aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus
Acolo unde scrie 'Cariera'.:)

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

A fost pentru rolul ei din film prima data si a continuat o perioada sa fie asa si pe scena in lumea reala, dar acum nu se mai deghizeaza asa.

| YonutZ_7643 a răspuns:

e travestita aia de care zici!? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 ani a dat auditie pentru rolul lui Lilly, insa nu au acceptat-o, fiind prea mica. Apoi peste 3 ani s-au dat din nou auditii dar nici atunci nu au acceptat-o asa ca ea s-a tatuat ca sa poata intra in serial.

| AlanaGlowey explică:

Shie cineva?