| mari9 a întrebat:

Cum a devenit Miley Cyrus Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De cand Miley a avut 12 ani a vrut sa joace in rolul Hannah Montana dintr-un film Disney. Nu a reusit atunci si a incercat 2 ani mai tarziu. In sfarsit a reusit si in noiembrie 2006 a aparut primul album "Hannah Montana". In acesta primele 8 cantece erau cantate ca si Hannah Montana si ultimele pe numele Miley...
Nu stiu daca ti-am raspuns. Vezi mai multe despre Miley la adresa
http://www.mileycyrus.com/official

217 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa e simplu vrea sa castiga multi bani deaa dar sai aducem aminte e un copil de 16 ani nu de 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a devenit miley cyrus hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stiti uitatziva la raspunsul lui RROXY43 :are dreptate big grine cand Miley a avut 12 ani a vrut sa joace in rolul Hannah Montana dintr-un film Disney. Nu a reusit atunci si a incercat 2 ani mai tarziu. In sfarsit a reusit si in noiembrie 2006 a aparut primul album "Hannah Montana". In acesta primele 8 cantece erau cantate ca si Hannah Montana si ultimele pe numele Miley...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A devenit vedeta deoarece a avut talent si a sustinot-o tatal sau iar aid-ul ei este just_milez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de mica a vrut sa devina cantarata siactrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu dar deja a raspuns cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit Hannah Mntana findca Roxi i-a dat o peruca. Ea a cantat si asa a devenit Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A stiut sa cante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea a devenit hannah montana doar in film Miley Cyurs are 16 ani iar Hannah Montana are 58 ani.Eu zic ca nu sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca mie imi place de tine asa cum esti tu hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Miley a devenit Hannah deoarece, i-si dorea foarte mult sa devina cantareata faimoasa, ca si taltal ei. cu drag bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin auditi pe net pentru filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc enorm pe HANNAH MONTANA pur si simplu o ador am o multime de lucruri cu cea mai mare vedeta pop si sper ca intr-o zi sa o cunosc si sa fiu ca si ea as da orice sa o cunosc
am cu h. m.:ghiozdan, penar.coperti, caiete, perna, mega poster, carti de colorat, am o multime de lucruri cu ea PA TE IUBESC HANNAH MONTANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sunt multi care isi doresc sa devina actrite si au talent da nu ajung la hollywood. mai e vorba si de bani aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca hanah montana s-a nascut cu talentul asta asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi oameni, nu va mai zbateti sa ghiciti voi cum miley cyrus a devenit vedeta...ca sa deviii o vedeta trebuie sa ai incredere in tine si sa ai si voce...ca nimeni nu te face vedeta daca nu ai voce...totul e sa iti doresti...Si eu mi-am dorit sa devin vedeta...si sunt...stiu romana pentru ca sunt romanca... dar traiesc in america de sud...nu stiu sunt prea cunoscuta dar sunt cantareata...totul e...va mai repet o data... trebuie sa ai voce si sa ai incredere in tine...Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cineva a invitato la un studio si sia descoperit talentul si nu msi erea miley cyrus si era miley cyrs o cantareata la 2 ani dupa descoperirea talentului a participat la un casdting last year si si a devenit si actrita vazand ca are talent sa inscris si la filmul hannah montana si sa a devenit ea hanah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am? Dar eu nu stiu cum sa devin star pop ca hannah montana, si eu pot a cinta.Ma ajutati sa fiu un star pop.Va roooooooooooooooooooooooog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit hannah montana pentru ca avrut sa joace intr-un film disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peruca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Miley Cyrus a devenit Hannah Montana prin talentul ei ascuns.happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taicasu o fost cantaret si o facut-o su pea ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ity pot spune ca miley cyrus a dorit sa fie si actryta si cantareata acum i sa inplinit visul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mica ea a vrut sa fie vedeta si acum are 2 nume Hannah Montana si Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun eu: Miley cand avea 14 ani a auzit ca se fac auditii pentru un rol Hannah Montana. Ea s-a dus acolo si a fost selectata. Dupacare se cauta rol pentru tatal lu Hannha si chiar tatal ei Billy Ray Cyrus s-a dus la preselectie si a luar rolul. Apropo pe Miley o cheama de fapt Destiny Hope Cyrus.Miley ii este porecla deoarece rade foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti asta intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a devenit cantareata invatand cu tatal ei Billi Ray care a invatat-o pe fiica lui Miley Cyrus cum sa canta si notele muzicale, sa stii rroxi43! Ratato fraieroDaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a devenit de curand hannah montana.cand a aparut la programele de desene animate ea nu cred ca si-a dorit sa fie recunoscuta asa cum e de fapt(o rebela) si asa ca si-a achimbat infatisarea.hannah montana ar fi copia...Cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id-ul lui maili cine il vrea sa intre be id-ul ista ana_mami99 ista e id-ul meu si cine vrea id-ul lui mailey trebuie sasi bage id-ul meu si eu il dau ca il am dela cea mai buna prietena de a iei jessica si am id-ul si gesicai pe mine ma cheama ana mairia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea dorea foarte mult sa cante si-a pus o peruca si a devenit hannah montana am vb cu ea si mi-a spus tot asta ce ati spun eu