| AndrrreaDeea a întrebat:

Cum este la facultatea de psihologie si cum arata un test pentru admitere la psihologie? cum pot ajunge la acesta facultate, ce calitati trebuie sa am?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.alegefacultatea.ro
http://fpse.unibuc.ro/ro/
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| ElenaSA a răspuns:

Facultatea de psihologie este relativ grea, dar e frumoasa.Inveti multe lucruri care iti sunt utile in viata. Daca vrei sa dai la facultate la stat atunci ai ceva de invatat pentru ca se intra cu 9.Materia este o parte din programa de Psihologie, materie ce se invata in clasa a X-a.Caliatati: inteligenta, spirit de observatie, capacitate de comunicare, dorinta de a ajuta pe ceilalti.Si lista poate continua.Bafta!