| clujeanulsimpli a întrebat:

Cum este programul pentru voluntariat la SMURD? Pot să mi-l fac mai accesibil sau este ca și la job cu program strict? Eu lucrez, merg la cursuri și mai merg în timpul liber la evenimente ( nunți, majorate, etc, pentru un ban în plus ) mai pot să merg și la voluntariat?

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Din ce am vazut la mine la SMURD (ca apartinator sau pacient), este ca la job. Ai program. Mai mult, il faci in ture. Nu numai dimineata ci si noaptea.