| miki13 a întrebat:

Cum se face o scrisoare de intentie pentru un hair stylist?

3 răspunsuri:
| miki13 explică:

E o tema la scoala.

| Generalul a răspuns:

Scrisorile de intentie sunt o prostie pe care o cere lumea pentru ca "e la moda". Important e sa ai pregatirea/experienta necesara pe care sa o treci pe CV, iar scrisoarea de intentie e ceva generic, pe care o poti folosi la orice serviciu. De exemplu: "Va contactez in legatura cu ofera dvs, consider ca indeplinesc cerintele datorita experientei mele, bla bla bla"

| alexalex244 a răspuns:

Scrisorile de intentie sunt o prostie pe care o cere lumea pentru ca "e la moda". Important e sa ai pregatirea/experienta necesara pe care sa o treci pe CV, iar scrisoarea de intentie e ceva generic, pe care o poti folosi la orice serviciu. De exemplu: "Va contactez in legatura cu ofera dvs, consider ca indeplinesc cerintele datorita experientei mele, bla bla bla"