| sipunebunu a întrebat:

Este vreun HAIR stylist peaici? sa discutam big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da laughing intreabai pe baieti laughing ei sunt stilisti laughing

7 răspunsuri:
| andreea89 a răspuns:

Esti hair stylist? ok atunci, discutam asta pentru ca si eu imi doresc sa devin...

| Antrax a răspuns:

Da eu la 5 ani i-am tuns parul vecinei mele de 6 ani asa fain :->arata ca o legumalaughing

| deea_5245 a răspuns:

Eu`mi tund prietenele. n`am fauct nici un curs.toti mi-au spus ca am talent.la baietii n`am incercat momentan... dar cu siguranta voi face un curs pentru dezvoltarea talentuluihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau să știu și eu unde se fac cursuri de hair stylist în bucurești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac si eu aceste cursuri... Pot sa stiu si eu unde le pot face?
Bine... undeva in Bucuresti.mersi

| sipunebunu explică:

Fain eu deja fac cursu laughing

| sipunebunu explică:

Pai sunt si fete nu numa baieti stati linistiti!