| itsmagdah a întrebat:

Cunoaste cineva firme de recutare pentru promotii? Se cauta voluntari si promoteri pentru a strange semnaturi in strada perioada 1-7 aprilie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

De obicei cei care "angajeaza" part time sau in orice mod persoane pentru distribuit flyere de acestea, sunt societati comerciale care dau anunturi pe platforme in acest sens!
nu ar strica faca esti interesat sa cauti astfel de anunturi in zona ta, pe olx cat si pe alte platforme precum ejobs etc, nu sunt foarte multe astfel de anunturi dar sunt firme care cauta cand si cand acest lucru!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

A strange semnaturi in strada pentru ce?
promotiile sunt una si propaganda politica sau de alta natura altceva

nu cunosc firme de acestea de recrutare

| itsmagdah explică (pentru Simpatic):

Pai si tu cum ai numi firmele care se ocupa cu recrutare de forta de munca pentru flyere/promotii? Am pus intrebarea astfel incat sa se inteleaga la ce tip de firma ma refer.

| Simpatic a răspuns (pentru itsmagdah):

De obicei cei care "angajeaza" part time sau in orice mod persoane pentru distribuit flyere de acestea, sunt societati comerciale care dau anunturi pe platforme in acest sens!
nu ar strica faca esti interesat sa cauti astfel de anunturi in zona ta, pe olx cat si pe alte platforme precum ejobs etc, nu sunt foarte multe astfel de anunturi dar sunt firme care cauta cand si cand acest lucru!

Răspuns utilizator avertizat