| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă:*
Aș vrea sa stiu pentru o prietena de-a mea, care are o fetita de 1 an jumatate aproape un loc de munca, are nevoie de unul nu foarte solicitant, mai lejer si sa aiba un program de 4 maxim 6 ore/zi. Nu are studii superioare. As vrea cateva sugestii afara de ospatarita, vanzatoare sau coafeza/makeup artista, va multumesc, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Sunt firme care angajeaza si de acasa, spre exemplu, cand eram in Romania, acum 3 luni, un prieten care lucreaza la o firma de organizat evenimente mi-a spus ca are o colega care lucreaza de acasa, tot part-time. Nu e efort, ii trebuie doar un laptop, conexiune buna la internet, atat pe laptop cat si pe telefon. Nu stiu cum se numeste firma, stiu ca are sucursale in Bucuresti si judetele din apropiere dar mai stiu ca vor sa se extinda.

| anonim_4396 explică (pentru TCosminn):

Din Cluj suntem. Ar fi o idee buna munc asta de acasa avand in vedere ca are de ingrijit si copilul. Ce alte firme ar putea angaja de acasa si pe ce post? Unde m-as mai putea interesa?

| TCosminn a răspuns (pentru anonim_4396):

Internetul este cea mai la indemana posibilitate. Momentat nu pot cauta dar te asigur ca maine seara o sa caut. Pana atunci, daca ai timp, cauta pe toate site-urile de angajare pe zona Cluj. Spor!

3 răspunsuri:
| RoxanaTofana a răspuns:

Buna, iti recomand sa vizitezi acest site, exista posibilitatea sa gasesti o oportunitate, www.LocalJobs.ro