| Dief a întrebat:

De fapt nu o sa pun o intrabre, ci o rugaminte. Fratele meu a intrat intr-un concurs si daca face cat mai multe vizualizari pe youtube la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=n8NHS1SQrgk castiga un volvo S60. Intrati si voi va rog. El e pe 2.

Cine intra primul primeste fundita. Ca sa demonstrati ca ati intrat trebuie sa imi spuneti numele videoclipului si numarul de vizualizari. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 si 14837 vizionari
funda?

2 răspunsuri:
| stefan97nic a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 15, 038 vizualizari sper sa castige fratele tau. La multi ani

| BrD a răspuns:

Scuze, dar asta nu este un site de anunturi!

Deja incepi sa faci spam.