| Dief a întrebat:

Defpt nu o sa pun o intrabre, ci o rugaminte. Fratele meu a intrat intr-un concurs si daca face cat mai multe vizualizari pe youtube la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=n8NHS1SQrgk castiga un volvo S60. Intrati si voi va rog. El e pe 2.

Cine intra primul primeste fundita. Ca sa demonstrati ca ati intrat trebuie sa imi spuneti numele videoclipului si numarul de vizualizari. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_8446 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60
14, 817 viewsbatting eyelashes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Views:14, 817
Nume: Bogdan Jianu si Volvo S60
cool clipwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogdan Jianu si Volvo S60 si 14837.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.
Bogdan Jianu si Volvo S60
14, 817viewshappy

| Mirco a răspuns:

Mai da ce e culmea ca la toate lumea sunt acelasi numar de vizualizari dc oarebatting eyelashes ciudata chestie