| Dief a întrebat:

De fapt nu o sa pun o intrabre, ci o rugaminte. Fratele meu a intrat intr-un concurs si daca face cat mai multe vizualizari pe youtube la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=n8NHS1SQrgk castiga un volvo S60. Intrati si voi va rog. El e pe 2.

Cine intra primul primeste fundita. Ca sa demonstrati ca ati intrat trebuie sa imi spuneti numele videoclipului si numarul de vizualizari. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| deeafanadela a răspuns:

Se numeste Bogdan Jianu si Volvo S60 si are 14, 853 vizualizari

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu intru.Mersi.