| cristina_7558 a întrebat:

Doresc sa imi raspunda doamna BRIGAELA la aceasta intrebare: As dori un atlas de anatomie, vreau sa fie complex sa gasesc in el tot ce am nevoie. Care este cel mai bun atlas pe care dumneavoastra il stiti? Nu conteaza pretul, vreau sa il am pe cel mai complex.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Abia azi am vazut intrebarea, imi pare rau. Eu personal iti recomand Netter: http://www.callisto.ro/......ter--i1889
Este cel mai bun atlas pe care l-am folosit eu.
In ultima vreme, am avut acces si la acest tratat: http://www.callisto.ro/......tii--i4842
Este mai complex, nu e doar un atlas, ci un tratat de anatomie.

| PinkPanther a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa ii trimiti doamnei brigardela un mesaj privat pe TPU? Nu de lat ceva, dar intrebarea asta s-ar putea sa nu o vada, poate are si ea viata personala si nu sta tot timpul pe TPU

| PetreConstanta a răspuns:

Vino acum si ti-l dau - eu sunt sora ei

| cristina_7558 explică:

Doamna Petre Constanta cat costa? si ce editura este? Cate pagini are? As dori o prezentare a atlasului

| cristina_7558 explică:

Doamna Petre Constanta as dori sa vorbim despre atlas.