| Gv a întrebat:

Hey care ma ajuta si pe mine cu ceva?
vreau sa intru la liceul militar campul lung moldovenesc doar ca nu stiu in ce consta proba sportiva si care sunt intrebarile de la interviu.Banuiesc totusi ca unele sunt bunaziua cum te numesti?
ce te-a motivat sa alegi liceul nostru?
spune-ne cateva cuvinte care te descriu.
Apropo dau funda si daca stie cineva dati-mi adresa de facebook plz

Răspuns Câştigător
| Alexutzu61 a răspuns:

Am avut un coleg care acum e la liceul militar. Acesta la sport a trebuit sa dea: Abdomen, forta in brate, si in picioare.
in brate ( flotari/tractiuni), abdomen( abdomene) picoare ( sarituri, proba de viteza rezistenta) sper ca am ajutat

| Gv explică (pentru Alexutzu61):

Dar intrebarile de la interviu care sunt? pentru el imi fac eu griji ca la proba sportiva sunt as

| Alexutzu61 a răspuns (pentru Gv):

Unde locuieste ce medii ai avut din astea cred