| MădălinaDinu a întrebat:

vreau sa devin stewardesa, si ma intrebam: am mai multe avantaje daca dau la un liceu cu profil real sau uman? La cel umal se face romana, geografie, religie, latina, si limbi moderne straine etc. Dar la cel real nu am inteles chiar bine. Nu vreau sa am dubii pentru ca nu vreau sa regret, ma informez din ce in ce mai mult ca sa am cat mai multe sanse ca sa devin stewardesa, este visul meu! Eu presupun ca e mai avantajos la uman. Voi ce ziceti? happy

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Da, este mai avantajos, inveti limbi straine si multa geografie, ceea ce-ti pot fi de ajutor in cariera aleasa.

| MădălinaDinu explică (pentru ElenaSA):

Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce bine ai presupus!