| raluka120 a întrebat:

Heyy TPU! Vreau sa fac si eu adevar si provocare!{fac un vlog}
Deci asa ca imi puteti adresa intrebari sau provocari, iar eu le voi pune intr-un video iar apoi va voi da linkul cu videou!
Multumesc :*
dau FUNDA!:*

15 răspunsuri:
| Paul_Suciu_1995 a răspuns:

Spune-mi channel-ul tău? Şi sigur o copiezi pe tequila ţi-şi recomandă să faci şi intrebari random că mickey has...

| Paul_Suciu_1995 a răspuns:

Te provoc să faci un Harlem shake cu părinţi dar nu cred că o să o faci sau în timp ce stai încap să mâini să bei un shot de whisky sau apă şi da-mi link-ul channel-ullui sau id sau adresa ta de ness sau altor o să te ţin la curent cu totul şi fost am experienţă o să îţi fac reclama şi dau linkul mai departe.o să contribui dacă nu ai o echipa serioasa şi o să îţi facun intro şi multe altele fara nimic în schimb. ştiu că nu mă crezi fiindcă pun pariu că nu sa prea oferit nimeni in afarăde prieteni să te ajute fiindcă aşa sunt. oamenii Dar da-mi canalul şi cel mai bine mă adaugi la preteni pe facebook şi rezolvam ok? Dar vreau un raspuns până mâine te rog.

| Weider a răspuns (pentru Paul_Suciu_1995):

Eşti copilaş.

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru Weider):

Şi tu eşti fraier

| raluka120 explică (pentru Paul_Suciu_1995):

Id de mess:manu.raluca
de facebook:Raluca Ralucutza

| Weider a răspuns (pentru Paul_Suciu_1995):

Si tu esti fraier.

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru raluka120):

Mersi
dar cautama tu pe facebook ca eu nu te gasesc scrie suciu paul si aduga tu pe mess ca nu stiu dc nu mere suciu_paul_liviu@yahoo.com

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru Weider):

Copchile ia vezi-ti de treaba...

| Weider a răspuns (pentru Paul_Suciu_1995):

Imi vad.

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru Weider):

Te lovesc in plex...

| Weider a răspuns (pentru Paul_Suciu_1995):

Loveste-ma, hai ca ai poza naspa.

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru Weider):

Acum serios cati ani ai?

| Weider a răspuns (pentru Paul_Suciu_1995):

Nu-ti spun.

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru raluka120):

Mersi
dar cautama tu pe facebook ca eu nu te gasesc scrie suciu paul si aduga tu pe mess ca nu stiu dc nu mere suciu_paul_liviu@yahoo.com

| Paul_Suciu_1995 a răspuns (pentru raluka120):

Ce poza ai ca asta?

zi-mi poza ca sa te gasesc!?