| ana_7655 a întrebat:

Hm ce parere aveti despre baieti misogini x( care cred ca ei sunt mai "tari" ca noi femeile si sunt mai puternici si mai inteligenti mai curajiosi?

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Baietii care doar se cred mai puternici, mai inteligenti sau mai curajosi decat femeile dar nu le urasc, sunt doar aroganti si orgoliosi. Misoginii se recunosc, in forul lor interior, mai slabi decat femeile si de aceea le urasc.Baietii despre care tu ne vorbesti, simpatici sau nesuferiti, isi gasesc pana la urma "nasa", adica o fata chiar mai isteata decat ei, care-i transforma, incet dar sigur, din lei in mielusei.

| Vanyum a răspuns:

Cred ca ai inteles gresit termenul de "misogin" ai fi misogin inseamna a uri femeia, nu are legatura cu puterea, inteligenta sau curajul aceia nu sunt baieti misogini ci sunt baieti care fac discriminari si se autoapreciaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia n`o sa se fu*a niciodata scuze expresia laughing) cam gayshorilaughing)rolling on the floor)Poate imi dai si fundabig grinhappy

| Alinaga a răspuns:

Sunt niste ratati

| gggggggggggg a răspuns:

Sunt prosti, cam ca si restul de 90% dintre babati.