| Stincker3043 a întrebat:

La scoala de agenti de politie in timpul contravizitei medicale te dezbraca la lenjerie intima sau fara?

Răspuns Câştigător
| Mclaren12 a răspuns:

Eu am aplicat anul trecut la o scoala de politie. In cabinetul unde imi lua inaltimea si greutatea a trebuit sa ne dezbracam la pielea goala iar membrii staffului erau femei laughing
Ori sunt obsedati de scule ori vor sa vada daca ai ceva cicatrice sau semn ereditar. Femeile alea au vazut mai multe scule in viata lor decat toate actritele p0rno la un loc laughing

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Este in pielea goala. Iti verifica si cocoselul.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru GdX):

Dar si veverita, cat este de dodoloasă.

| gheorghe699 a răspuns:

In regimul trecut,la vizita medicala in vederea recrutarii sau a incorporarii, obligatoriu la pielea goala, cu nimic pe tine, comisia fiind mixta barbati -femei, banuiesc ca acum se face in lenjerie intima.

| Stincker3043 explică (pentru gheorghe699):

La fete a fost in lenjerie intima dar la baieti nu stiu cum va fi

| gheorghe699 a răspuns (pentru Stincker3043):

Te cred, eu spuneam despre regimul trecut, acum nu stiu cum se face, atunci orice vizita medicala, era "obligatoriu"sa-ti vada scula cei din comisie.

| raz0000001 a răspuns (pentru gheorghe699):

De ce?

| gheorghe699 a răspuns (pentru raz0000001):

Asa era procedura,orice vizita medicala,pentru recrutare in armata, pentru admitere la o scoala militara, pentru incorporare, asa se facea, la scula goala

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Mclaren12):

Voiau sa vada dace esti circumcis, sau daca ai bilute pe agregat; ca sa stie ce pastreaza si ce trimit la diribau.winking laughing laughing laughing

| Mclaren12 a răspuns (pentru raz0000001):

Eu am aplicat anul trecut la o scoala de politie. In cabinetul unde imi lua inaltimea si greutatea a trebuit sa ne dezbracam la pielea goala iar membrii staffului erau femei laughing
Ori sunt obsedati de scule ori vor sa vada daca ai ceva cicatrice sau semn ereditar. Femeile alea au vazut mai multe scule in viata lor decat toate actritele p0rno la un loc laughing