| ronaldica a întrebat:

M-am apucat de sala de o saptamana, vreau sa stiu daca lucrez doar pieptul : impins la piept din trei unghiuri, fluturari pentru piept, fac pentru gambe, coapse si abdomen... aceste grupe musculare afecteaza cresterea orice ai face? pls astept raspuns!

2 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Deci, incearca sa nu faci cu multe greutati de la inceput, pune putin si cresti gradat big grin spaet sa nu faci ca acolo poti ramane mic big grin

| ronaldica explică:

Mersi mult pentru sfat.
Dar vreau sa ma conving suta la suta ca ce lucrez eu nu dauneaza deloc cresterii. asta vreau sa stiu. N-am facut cu greutati mai mari de 20 kg, doar la coapse am pus 25 si am facut 10 repetari sa vad cum e. Mentionez practic si fotbal.