| anonim_4396 a întrebat:

Merita psihologie in Romania?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tara-i plina de psihologi, ziaristi si chiar cu tineri care au terminat dreptul si nu au un loc de munca corespunzator asa-zisei pregatiri de specialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita.Sunt nebuni destui.Scuze,am vrut sa spun clienti.

| rox13yy a răspuns:

Eu zic ca nu prea, in caz ca te referi la meserie si nu la o facultate.Multi au prostul obicei de a considera mersul la psiholog egal cu "esti nebun".E o meserie foarte frumoasa si chiar am dorit sa o practic candva dar nu stiu cat de avansata e in Romania.

| Farcaş_Raluca-Gabriela_1999 a răspuns:

Buna.sper sa iti fi inteles intrebarea si sa iti dau un raspuns cat mai coe