| AdrianCX a întrebat:

Merită să te înrolezi în armată ca SGP și să faci o carieră din asta? Poți pleca în misiuni ca SGP?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, merita, deoarece ti se ofera contact d emunca pe termen lung si salariu asigurat.
Cat despre mers in misiuni, DA, intra in datoriile si obligatiile unui soldat.

| FreddieM a răspuns:

Prima sa iei o asemenea decizie, iti recomand sa te uiți la reportajul asta, după aia vezi dacă-ti mai arde sa faci cariera în armata.
https://youtube.com/watch?v=0_YnxJJcC7M&si=JyLnV63Tky6flLf7

Cheers

| ClaRa91 a răspuns:

''Poți pleca în misiuni'' doar in misiune. Daca te intorci mai pleci si in altele.