| WeAreSmart a întrebat:

Nu stiu ce profil sa aleg (Colegiul de Informatica). Informatica, turism, secretariat-birotica, contabilitate-finanţe. Imi explica cineva care-i treaba? ce voi invata si unde voi lucra?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Informatica, programator, daca te tii de meserie, te umpli de bani laughing.

| sebiiiii a răspuns:

Te-as sfatui sa te bagi pe contabilitate-finante si o sa lucrezi ca bancher sau contabil 2 meserii foarte bune si nu numai ai foarte multe variante dar ti-am zis 2 care mi-ar place mie! succes la anul o sa fii boboc laughing