| danyel343 a întrebat:

Sall! ca sa devii web designer ce studii trebuie sa ai? ce trebuie sa inveti? si inca un mic detaliu sunt din Constanta

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Poti avea si 10 clase,important este sa-ti placa ce faci, nu conteaza de unde esti si ce hram porti, daca iti place web designer poti face fara sa fi scolit, multi au razbit in societate ca web designer... apoi poate au facut o scoala care in ziua de azi chiar nu-i ajuta, totul se invata de pe net AZI! SUCCES!

3 răspunsuri:
| RC33 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a invatat in timpul liber (de pe Lynda.com si alte siteuri) si ii merge foarte bine... Poti sa inveti de acasa.

| ZapacealaAa a răspuns:

Si eu vreau sa studiez pe acelasi domeniu. ca baza am ales sa merg pe marketing publicitar, iar dupa acea sa lucrez ca freelencer web designe si sa am si o alta meserie de baza. poti face absolut orice scoala din orice domeniu doresti si eventual poti urma un curs de web designe sau poti invata chiar de pe internet. sunt o multime de tutoriale. Succes!

| danyel343 explică:

Merci pentru raspunsuriwinking