| Ramo137 a întrebat:

Cum devii designer de haine?
Ce studii iti trebuie?
Si ce altceva?
La desen ma pricep cat de cat.
Funda!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Facultatea de design vestimentar big grin

| andreivok a răspuns:

Asa cum au spus si ceilalti, ai nevoie de anumite studii in design vestimentar, in special o facultate care se ocupa de asa ceva. Poti urmari diversi designeri si sa inveti din experienta lor si drumul lor de inceput. O prietena de a mea si-a deschis propria firma online de design vestimentar si o duce chiar bine. Poti discuta cu ea pentru putin ajutor...Ii gasesti datele de contact si povestea pe site-ul ei: https://pulsestudio.ro Succes in toate! happy

| Ramo137 explică (pentru andreivok):

Multumesc dar a fost de mult intrebarea, nu mai sunt interesata. happy