| anonim_4396 a întrebat:

Sall hey daca media generala mi-a iesit anul acesta 9.82(mentiune I ) am sante sa mai intru la un liceu bun? ( P. S. clasa a V abig grin)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua! Ma numesc Ion Toma sunt profesor de matematica si eu cred ca este prematur sa te gandesti deja la liceu. Daca iti va iesi aceeasi medie pana in clasa a8-a vei prinde un liceu bun.

| iuandfto a răspuns:

Desigur. Daca in urmatori ani ai nu mai 10 sau medii mai bune gen 9. 96. Eu sunt in aceeasi situatie cu tine doar ca mie mi-a iesit 9. 92 si am luat locul doi. Succes in continuare!

| Andruta a răspuns:

Mie 9.90.si premiul 1. :X