| alina0 a întrebat:

TPU! Eu acum sunt pe clasa a8-a, as dori sa dau la Colegiul Militar din judetul meu. Insa eu am o problema cu mana, adica nu o pot intinde complet(mana dreapta). La medie nu cred ca se pune problema pe clasa a7-a am avut media generala 9.82. Credeti ca am sanse sa intru la acest liceu? Imi doresc foarte mult acest lucru, dar din cuza unui nefericit accident din copilarie...nu cred ca se poate realiza.
Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Iov a răspuns:

Daca nu bati, cum sa se deschida? Incearca, ai sa reusesti in altceva daca nu aici. Stii cum se zice "Daca nu incerci, nu vei reusi niciodata".