| ciobanuflorin110 a întrebat:

Care este mai bun, profilul economic sau turism si alimentatie? Ce meserii pot urma dupa aceste domenii?
E mult de invatat?
La ce se da Bacul?

Răspuns Câştigător
| Reyna1234567 a răspuns:

La turism și alimentație poți fi bucătar, ospătar sau agent hotelier. Se da bac la romana, mate și la geografie istorie sau engleza poți alege din ăstea 3.

2 răspunsuri:
| Reyna1234567 a răspuns:

Iar de învățat nu e prea mult de învățat la turism și alimentație, în clasa a 10 sau a 11 nu mai știu sigur vei face mai multe module decât ore, iar biologia, chimia și fizica vor fi scoase în clasă a 11