| Andrei9923 a întrebat:

Am mai pus o intrebare despre licee. Acum vreau sa aflu altceva. Daca sunt de nota 7-8 la algebra si 7 la geometrie dar nu prea ma descurc la probleme credeti ca ma voi descurca la profilul bio-chimie, ma rog stiintele naturii? Voi ce profil mi-ati sugera? Orice parere este binevenita. Multumesc!

1 răspuns:
| ABCD122 a răspuns:

Daca tu in generală esti de media 7-8, gândește-te ca la liceu e de 2 ori mai greu. Eu zic sa faci meditatii. happy