| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Imi poate spune cineva va rog care e diferenta dintre un consilier service auto si un receptioner service auto? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Generic un consilier e cineva care le stie pe toate in domeniul respectiv si sfatuieste clientul care sunt cele mai bune optiuni pentru problema/problemele lui

iar un receptionier e un fel de secretara la receptie, care primeste clienti, ii indruma unde trebuie, primeste marfa, samd