| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog merita sa ma transfer de la c.t.e.tc profilul mate info la lps pentru a face o cariera sportiva - fotbal! care e situatia in Romania a fotbalistilol! cit cistiga asa mediu stiu ca depinde de club dar la nivel mediu cit se cistiga?

1 răspuns:
| BandOfHorses a răspuns:

Daca iti doresti sa inveti matematica si ai timp si vrei sa devi programator. Si programatori si fotbalisti castiga aproximativ la fel, depinde de tine ce vrei sa faci antrenamente sau sa inveti.