| Skrillex9000 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a, dupa ce termin vreau sa dau la liceul Sportiv, mie imi place fotbalul foarte mult si sunt foarte bun, si asta ma face sa ma gandesc foarte mult domeniu. Ce spuneti e buna alegerea si dc? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Pai daca esti bun la football dar nu iti place eu iti sugerez sa nu te duci, pentru ca degeaba faci un lucru care nu iti placetongue

| Skrillex9000 explică (pentru Grama_Ovi_2000):

Frate, imi place fotbalul! Eu incerc sa ajung fotbalist, de mic imi doresc :X, imi poti da vreun sfat ceva, vreo opinie? Multumesc.

| Grama_Ovi_2000 a răspuns (pentru Skrillex9000):

Sfatul meu e sa continui cu football-ul in acest caz!big grin

| mariusice a răspuns:

Daca esti bun cum zici mergi acolo cu toata increderea si practica fotbalul ca e mai bine asa