| Sh4adow a întrebat:

Salut, sunt in clasa a XII-a si sunt pe profil real(mate-info intensiv info). Ma gandesc la ce facultate sa urmez si nu vreau sa aleg una pe care sa o abandonez sau sa nu ma ajute cu nimic mai departe. Personal as vrea sa lucrez ca game developer si as vrea sa stiu care ar putea fi cele mai relevante facultati cu acest domeniu din Ro. Eu ma gandeam ca sa merg la AC Bucuresti.Decat sa nu dai un raspuns relevant mai bine abtine-te, multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"game developer... cele mai relevante facultati cu acest domeniu din Ro. Eu ma gandeam ca sa merg la AC "

foaaaaarte bine te-ai gândit!

| Sh4adow explică (pentru sierra1):

AC-CTI, nu mi pot da seama totusi daca ai fost ironic sau nu