| ACAndrei a întrebat:

Salut TPU, am 16 ani si vreau sa castig experienta in domeniul IT ca tehnician, munca de voluntariat, orice, credeti ca este dispus cineva sa ma angajeze avand in vedere ca nu am experienta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sa faci ceva?

| ACAndrei explică (pentru anonim_4396):

Mi-am ales componentele de la pc singur si l-am monat, am avut putine probleme cu cablurile dar m-am descurcat stiu putin python si c++, nu vreau sa castig bani vreau doar sa invat si sa adaug la cv munca de voluntariat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ACAndrei):

Suna la magazine de electronice si calculatoare. Nu o sa poti lucra dar cine stie poate te ajuta cu ceva