| Tairon1 a întrebat:

Am o intrebare legata de viitorul meu si nu am inca un raspuns sad Anul asta doresc sa dau examen la Politehnica in Bucuresti si nu stiu unde sa merg... Vreau sa imi dati un "top" de profesii bine platite si cautate in I.T. Eu doresc sa devin inginer de hardwere dar nu stiu sigur daca e bine.
Multumesc anticipat.O seara buna.

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ia intereseaza-te mataluta ce inseamna inginer hardware prima data si dupa vezi daca iti place. Multora nu le mai convine cand vad ce inseamna asta. Daca vrei iti pot trimite niste cursuri sa te delectezi.

| Tairon1 explică (pentru danutzu96):

Te rogwinking

| Tairon1 explică (pentru Tairon1):

Apropo...imi cer scuze pentru prietenul meu agramat care nu stie sa scrie ''hardware''(am pus un prieten sa puna intrebarea...eram ocupat)

| OnePiece a răspuns:

Eu sunt la IMST si e o facultate foarte buna. In cazul tau, prioritara e Automatica.