| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi spuna cineva care a intrat la Academia tehnica militara din Bucuresti care sunt toti pasii pe care trebuie sa ii fac pentru a deveni si eu student acolo si mai vreau sa stiu daca admiterea la locul la buget se face pe baza examenelor sau iti alegi ttu locul la taxa/buget si dai niste probe mai usoare/grele?
Multumesc anticipat si FUNDA!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti TOATE detaliile necesare pe pagina oficială :
http://www.mta.ro/licenta/

Toate cele bune!

| Argelean a răspuns:

Salut! Cunosc pe cineva care s-a dus tot asa la o Academie militara si trebuia parca sa dea niste probe de rezistenta, alergat etc..Bafta sper ca te-am ajutat, funda?