| Edi_Uchiha_2003 a întrebat:

as vrea sa stiu cum as putea sa fac bani in cartier, ce ar trebui sa fac, cum sa devin un borfas. Ar trebui sa ma apuc de dealerit? Cel mai bun raspuns are funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri bani sa fii batut... mai sunt baietasi care vor sa se dea mare ca au batut pe unul pe altul dar nu pot. Asa dau banu, te bat si pe urma se lauda la altii

| Edi_Uchiha_2003 explică (pentru suntserios):

Si asta e o metoda de a face bani, dar nici chiar asa happy

| octa2021 a răspuns:

Nu mai sunt acele timpuri, acum este cam greu.

| Arthurik a răspuns:

Daca stii sa bati bine poti cere bani ca sa bati pe cineva. Poti sa gasesti 1-2 proaste si sa le prostituiezi la un pret rezonabil. Poti sa vinzi etnobotanice mai scump ca altii. Gasesti droguri delale pe net si poti sa le.vinzi la pret mai scump. Eu inainte cumparam de la. Ucraina droguri lelale si le vindeam dublu in cartier. Funda?