| perfectman a întrebat:

Cine îmi poate spune pe site pot găsi tot felul de castinguri, în special de filme, de exemplu produse de MediaPro, căci văd că tot apar noi producții, însă nu pot da de ele mai înainte ((

2 răspunsuri:
| Buttercup13 a răspuns:

Hei, nu stiu daca exista un site special pentru lucrurile de genul asta, dar uite, poti intra pe www.tabaradefilm.ro. Este tot o productie MediaPro ce consta intr-o tabara de vara, la care participa anumiti copii in urma unor preselectii, in care veti realiza un film. Eu am participat anul trecut, a fost foarte dragut, iar acum o saptamana a fost premiera filmului, care a iesit super! Uite-te pe site, poate iti place. :) In rest, si eu as vrea sa aflu despre lucrurile de genul asta. Mereu mi-am dorit sa joc intr-o reclama, sau sa apar undeva anume.