| IoNuTboss001 a întrebat:

cine imi poate zice si mie un sv de minecraft 1.6.1 dau funda cine imi zice un sv bun!

Răspuns Câştigător
| Kombabv4 a răspuns:

De ce vrei neaparat servere de minecraft 1.6.1 daca vrei servere neaparat de minecraft 1.6.1 poftim : mc.craft.com il scrii la direct connect dar ca sa stii majoritatea serverelor sau upgradat la 1.7.4 daca vrei versiundea asta ti-o dau eu si iti dau si sv pentru ea daca aveai ceva construit pe single player nu stergi lasi minecraftul tau instalezi 1.7.4 sapoi stergi varianta 1.6.1 si ramai cu lumile salvate! Funda?

2 răspunsuri:
| IoNuTboss001 explică (pentru Kombabv4):

Mersi nu era pentru mine este pentru fratele meu ii place mult minecraft si vrea sa joace in retea mersi mult o sa incerc si versiunea 1.7.4winking

| Kombabv4 a răspuns:

N-ai pentru ce Fund?