| andreuttz a întrebat:

Vreau sa dau la scoala de politie la Campina si vreau sa ma apuc de invatat la gramatica limbii romane.Ma puteti ajuta cu un site sau un mod de a invata cat mai bine gramatica?
Dau funda multumesc!

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Poti cauta un manual bun de gramatica de la o librarie, asa e indicat sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Cauta utilizatorul Floresdemayo si roag-o din partea mea sa te ajute. Este profa de lb Romana si este foarte frumoasa.

| informedcustomer a răspuns:

Eu dau la limbi straine si fac pregatire la gramatica dar daca nu ai banii necesari poti sa iti cumperi un manual ca asta: http://www.librarie.net/......ia-Popescu

| MonaOwl a răspuns (pentru informedcustomer):

Mare greseala faci. O sa-ti dai cu LEC-ul in cap, crede-ma.

| andreuttz explică (pentru MonaOwl):

Ce e ala lec?