| VIPSn1p3R a întrebat:

Vreau sa trimit un CV prin email si nu stiu exact ce ar trebui sa atadez la email imi puteti da niste sfaturi ce trb sa scriu la titlu, subiect si cum sa atasez un cv?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Salveaza documentul cu CV-ul in desktop, de exemplu.La titlul poti sa scrii CV- aici mentionezi locul de munca. La subiect poti scrie CV pentru aplicarea locului de munca x. Apoi apesi pe agrafa de jos, selectezi desktop, daca acolo ai salvat documentul, apoi selectezi CV-ul. Bafta!

3 răspunsuri:
| VIPSn1p3R explică:

Imi poti da un link de unde pot descarca un cv? Dar in romana daca se poate