| gabriel112 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sh pe mine cu un sfat:
Am 16 ani sunt portar de fotbal foarte bun am fost si ales sa joc ca portaru liceului(fotbal de sala) Si as vrea sa ma duc la o echipa pe teren dar problema e cu inaltimea am doar 1, 64m sh nust cat o sa mai cresc ca nu am rude prea inalte,,, Voi ce ziceti sa fac sa mai cresc in inaltime in afara de basket, inot Plz ajutor
Fundatongue

1 răspuns:
| cmbr a răspuns:

Joaca basket cu colegii/prieteni(nu treuie neaparat sa te duci la o sala).Am facut baschet 2 ani iar la 14 ani am 1, 70m(desi am rude pitice).