| Twister09 a întrebat:

Salutare, prin incadrare din sursa externa la politie sau jandarmi, diploma de bac trebuie dusă în original sau o pot duce în copie legalizata?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Măi, băiatule, dacă tot nu raspunzi la subiectele intrebarilor de ce te mai chinui sa scrii ditamai romanul?

| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa mergi cu ambele dar va ramane la ei doar copia. Originalul ramane la tine.

| RaduRobertRO a răspuns:

Din ce stiu eu se accepta si copie legalizata, nu sunt probleme.