| bobonel a întrebat:

Daca am picat psihologicul luna aceasta pentru politie (incadrare din sursa externa), pot sa sustin in august o alta testate psihologica insa pentru jandarmi? Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sigur ca da. Trebuie sa faci iarasi actele care nu mai sunt valabile. Nu stiu ce acte ai facut dar analizele medicale unde am lucrat eu erau valabile 6 luni si testul psihologic 30 zile. Trebuie sa intrebi un medic de medicina muncii. si la Comisariatul Judetean sau nu stiu cum se numeste la ei la interne. Eu am lucrat la M.Ap.N. si agent de siguranta.

| bobonel explică (pentru Salontanul):

8 Aprilie 2016 19:11
Salontanul a răspuns:
Declară răspunsul câştigător
Nu. Orice fisa medicala este valabila 30 zile.
RASPUNDE
Evalueaza / Raporteaz

D-le Salontanul raspunsul de mai sus va aprtine fiind dat pe 08.04.2016.Imi pare rau, insa va contraziceti singur si induceti in eroare si celelalte persoane.