| AdycuThebest a întrebat:

La facultate Inginerie electrica energetica si informatica aplicata sunt mai multe ramuri...
-inginerie electrica
-inginerie energetica
-menagemant...
-informatica aplicata
ce parere aveti care e mai buna? sau care e mai interesanta? care e mai cautata?
va rog sa va spuneti parerile voastre despre facultatile prezentate mai sus...
FUNDA...

1 răspuns:
| ElenaSt2011 a răspuns:

Cred ca cea mai buna ar fi informatica aplicata.

Pentru ca este de viitor, mai ales daca stii sa faci aplicatii pentru telefonul mobil.

Oricum, multe soft-uri cum ar fi cel bancar, cel pentru parcarea masinilor, si altele sunt concepute de specialisti in domeniul IT.