| Allexxxxx0 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa ma angajez pe comunitate pe 3, 5T voiam sa va întreb cam de câți bani as avea nevoie pentru mâncare doar fără țigări, pentru o cursa undeva la 30-40 de zile, m-as descurca cu 100 de euro? Și daca puteți sa îmi spuneți mai multe despre meseria asta, sunt tânăr 20 de ani am timp de alergat

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ne intrebi efectiv daca ai putea sa mananci de maxim 2.5 euro pe zi timp de 40 zile in Europa?

| Fonk a răspuns:

Mai pune vreo 200€

| Allexxxxx0 explică:

Oare primesc un mic avans înainte?

| Fonk a răspuns (pentru Allexxxxx0):

De la cine?

| suntserios a răspuns (pentru Allexxxxx0):

Ar trebui sa primesti diurna