| Mircea_Laurentiu_1995 a întrebat:

Salutare tutror am o intrebare sunt un tanar programator (Incepator) Stiu cateva limbaje de programare gen (HTML,CSS,XML, PHP, iar acum invat JAVA si MYSQL)
Caut loc de munca afara sau in tara nu conteaza vreau doar sa castig niste bani...
Multumesc pentru raspuns si cel mai bun raspuns va primi funda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand daca numesti html, css si xml limbaje de programare inseamna ca nu ai invatat nimic din ceea ce inseamna programare.

intra pe ejobs, bestjobs ca e plin de joburi de genul, pune mana si aplica la ele

| Mircea_Florian_1988 a răspuns (pentru suntserios):

Astea sunt mai mult pentru Web design dar vreau sa ma specializez in toate limbajele nu raman doar la astea...

| suntserios a răspuns (pentru Mircea_Florian_1988):

Te specializezi in programare, nu poti sa te specializezi in toate limbajele. Alege unul si invata l bine, nu va o tocanica

| ArthurKn a răspuns:

Html, css, xml limbaje de programare?