| sanduchiprian a întrebat:

Salutare.Vreau sa va intreb nu stiti vreo programa care arata ecranul unui dispozitiv Apple pe calculator..astept raspunsurile..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Exista un program numit Lion Transformation Pack. Iti schimba toata interfata cu cea a unui Mac OS X Snow Leopard. Eu l-am folosit, dar de cand cu Windows 8 nu mai am undelaughing Gasesti cu un simplu google searchtongue
Funda?big grin

| sanduchiprian explică (pentru DjYeti):

Pai mie imi trebuie sa-mi vad ecranul de la un iPhone de exemplu la calculator?!?!

2 răspunsuri:
| sanduchiprian explică:

Pai mie imi trebuie sa-mi vad ecranul de la iPhone de exemplu la calculator?!?!