| DownTheStairs a întrebat:

Sunt indecisa in alegerea profilului pentru liceu. Voi ce ziceti :Mate info bilngv sau stiintele naturii bilingv? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Daca vrei cu adevarat ceva, poti! Si eu voi merge din toamna la stiinte ale naturii pentru ca vreau sa continui si eu cu medicina. Poti lua ore in particular la fizica sau sa rogi colegii buni sa te ajute.

22 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Eu iti zic sa faci Mate info bilngv pentru ca este mai bun tongue asta fac si eu

| JustmeV a răspuns:

Discuta cu prietenii tai mai mari sau cu parintii! La stiintele naturii bilingv e mult de invatat.

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Am vorbit si cu ei si spun ca la stiintele naturii e mai bine pentru ca as vrea sa continui in medicinahappyDoar ca la mate info ma tem de mate si la stiintele naturii de fizica asta e problemahappy

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Mersi de incurajare cred ca pana la urma voi merge cu stiintele naturii si daca chiar nu ma voi descurca si voi ajunge la corigenta la fizica in cel mai rau caz ma voi transfera

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Daca nu iti place, din a X-a te poti transfera, macar incerci! happy

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Ai dreptate ce se intampala daca incerc si cine stie poate in viitor vom fi medici la acelasi spitallaughing)

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Ehh ce fain ar fi big hug.

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Depinde nu zi nulaughing

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Esti tare de treaba. Da-mi id-ul tau thinking

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Paiii nu vreau sa-l vada si altii secrettonguelaughing)

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Mesaj.

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Binehappy

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Nu ma lasa ca inca sunt junior nu-i nimic ia-l de aici la restul' le-oi da ignorelaughing ale_alisuta29

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Tu nu mi-l poti trimite prin mesaj sa stiu care e al tau?happy

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Baby.facee98

| DownTheStairs explică (pentru JustmeV):

Bine acum te si bag in listalaughing

| JustmeV a răspuns (pentru DownTheStairs):

Daca vrei cu adevarat ceva, poti! Si eu voi merge din toamna la stiinte ale naturii pentru ca vreau sa continui si eu cu medicina. Poti lua ore in particular la fizica sau sa rogi colegii buni sa te ajute.

| benny34 a răspuns:

Mate-info

| DownTheStairs explică:

Pai la mate nu's chiar de 10 si nu stiu daca o sa ma descurc...

| DownTheStairs explică:

Multumesc de asemenea tuturor celor care mi-au raspuns happy

| Mihai11 a răspuns:

Alege ce îţi place mai mult.Eu aş zice mate-info.

| Emy007 a răspuns:

Depinde daca iti place mai mult chimia sau fizica alege stiinte ale naturi daca iti place mai mult informatica si matematica.

Sper ca te ajutat fuda te rog!

PS> Informatica nu este ca la scola numai proiecte in world sau excel sau powerpoint, este mai grea.

| DownTheStairs explică (pentru Emy007):

Ador chimia dar nu inteleg fizica si imi place informatica ddar nu si matematicalaughing