| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Trebuie sa faci facultatea de actorie daca vrei sa fi un actor de animatii?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum adica actor de animatii?

| Andreea_Deea_1999_quMo explică (pentru Adry05):

Desenele animate au anumite voci. Vocile ălea sunt ale altor actori.

| Adry05 a răspuns (pentru Andreea_Deea_1999_quMo):

Mmda, sunt sanse si daca nu ai studii dar trebuie sa ai un talent nativ pentru asa ceva, o dictie perfecta si sa poti citi cursiv fara sa te incurci.

| GHoST013 a răspuns:

Este indicat sa faci o facultate pe domeniu daca vrei sa te faci actrita dar sunt si alte rampe de lansare. Daca nu vrei sa faci o facultate in domeniu poti incerca sa faci niste cursuri.

| ツѕოiℓεツ a răspuns:

Da,trebuie.